Староконстянтинівську владу звинувачують в екологічній катастрофі

Містяни вийшли на мітинг, вимагаючи вкотре закриття акумуляторного заводу
Depo.
28 вересня 2016 14:23
ФОТО: depo.ua
Староконстянтинівську владу звинувачують в екологічній катастрофі
Староконстянтинівську владу звинувачують в екологічній катастрофі

У Старокостянтинові громада вимагає в місцевих можновладців закриття акумуляторного заводу, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Першу міську".

Люди, обурені забрудненням від акумуляторного заводу, зібралися біля Староконстянтинівської мерії із звинуваченнями на адресу міської влади у сприянні екологічній катастрофі.

Староконстянтинівську владу звинувачують в екологічній катастрофі - фото 1

Традиційно - шини і вимоги негайної реакції з боку контролюючих органів.

"Це ці двоє - секретар ради Степанишин і мер Мельничук привели сюди це екологічне лихо. Це вони дали "добро" на відкриття акумуляторного заводу і на них лежить відповідальність за те, що трапилось", - зазначив у своєму виступі містянин Віктор Бабій.

Підтримує людей і депутат міськради Олександр Афанасьєв: "Саме місцева влада повинна захищати мешканців міста і дбати про їхню екологічну безпеку. Жодні економічн показники не є виправданням того, що під загрозу поставленне життя людей. Ніхто не поверне здоров`я тим людям, які сьогодні п`ють брудну воду і дихають забруненим повітрям".

А його колега і заразом і голова земельної комісії Степан Полупан перерахував людям порушення, які допущені на підприємстві і досі не усунені: "Чому ми маємо дихати забрудненим повітрям, поки на заводі три місяці ставитимуть потрібні фільтри!"

Староконстянтинівську владу звинувачують в екологічній катастрофі - фото 2

На мітингу прийняли резолюцію і закликали людей прийти на сесії міськради 29 вересня, де депутати мають прийняти рішення, яке стосується ситуації, що сколалась на акумуляторному заводі.

Нагадаємо, питання по акумуляторному заводу вже не раз ставало каменем спотикання в роботі сесії Старокостянтинівської міськради.

Нещодавно підприємство притягнули до адміністративної відповідальності і зобов'язали сплатити штраф у розмірі 26 тисяч гривень.

Директор же заводу всіляко противиться депутатським перевіркам і не допускає обранців на територію заводу.

Екологи ж, в свою чергу, ініціюють прокурорську перевірку Староконстянтинівського заводу.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

лідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті