У Староконстянтинові не перестають обурюватися безвідповідальністю депутатів

Причиною тому – "переорієнтація" під час голосування Звернення щодо викидів місцевого акумуляторного заводу
Depo.
19 серпня 2016 08:41
ФОТО: depo.ua
У Староконстянтинові не перестають обурюватися безвідповідальністю депутатів
У Староконстянтинові не перестають обурюватися безвідповідальністю депутатів

Жителі Староконстянтинова активно обговорюють роботу як аккумуляторного заводу, так і депутатів міськради, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Акумляторний завод у місті протягом року зливав просто на вулицю невідому рідину, а депутати міськради не спромоглися навіть звернення прийняти через зрадників та запроданців серед своїх же, - пише на своїй сторінці в ФБ Ірина Рожок-Капранова . - Напередодні сесії депутатів запрошували у кабінет мера на приватну розмову. Як наслідок за скликання сесії було 20 голосів, а за звернення раптово залишилось 14."

У Староконстянтинові не перестають обурюватися безвідповідальністю депутатів - фото 1

Каже, зрадники відверто сміялись, а дехто просто втік.

І з того робить Ірина висновок: "Патетичні слова залишаються лише словами, філософські виступи - порожнім звуком. Коли справа доходить до реальни дій, то раптом ряди українців стають занадто хиткими і підконтрольними. Сумно, що ми самі продаємо рідну землю, прикриваючись неіснуючими моральними цінностями."

У Староконстянтинові не перестають обурюватися безвідповідальністю депутатів - фото 2

Місцева спільнота "ПІК" в соцмережах теж розміщає аналогічний допис: "Якщо на початку засідання серед депутатів були палкі дискусії і виступи, наприкінці пленарного засідання за прийяття рішення щодо ситуації на акумуляторному заводі забракло голосів. Не всі депутати дочекались прийняття відповідного голосування, з незрозуміли причин покинувши залу. Напередодні сесії міський голова проводив зустрічі із представниками деяких політичних сил."

У Староконстянтинові не перестають обурюватися безвідповідальністю депутатів - фото 3

Про таємні переговори й згадує в більш різкій формі дописувач Володимир Лісний: "Чому псевдопатріоти "Свободівці" покидають під час голосування залу, "УКРОП" лахгає, або "за скільки" зникає патріотизм?! В переддень голосування тих, кого можна було нагнути зібрали окремо в кабінеті мера, для розмов "а-ля порішати", це були переважно комунальники та підлеглі, секретчик міської ради депутат Стаднік та ще парочка яких можна було чимось заманити. Також на зустріч запрошені були "свободівці" та "герегівці". Поговорили і розійшлися до ранку."

Коментують все це і користувачі соцмереж.

У Староконстянтинові не перестають обурюватися безвідповідальністю депутатів - фото 4

У Староконстянтинові не перестають обурюватися безвідповідальністю депутатів - фото 5

Нагадаємо, скандал розгорівся з новою силою після екскурсії депутатів міськради на акумуляторний завод. Тоді й ініціювали проведення позачергової сесії, яка так і не прийняла ніякого звернення щодо перевірки діяльності підприємства.

В міськраді оприлюднили повний запис позачергової сесії.

Читайте також: Фейкові громадські слухання провели у Староконстянтинові - акумуляторний завод збудують