Старокостянтинівський акумуляторний завод сплатить майже 26 тис. гривень збитків

Екологи нарахували акумуляторному заводу у Старокостянтинові 25,5 тис. грн збитків за порушення природоохоронного законодавства
Depo.
20 вересня 2016 12:12
ФОТО: depo.ua
Старокостянтинівський акумуляторний завод сплатить майже 26 тис. гривень збитків
Старокостянтинівський акумуляторний завод сплатить майже 26 тис. гривень збитків

15-19 серпня цього року Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області провела позапланову перевірку ТОВ "Мегатекс Індастріал" при здійсненні господарської діяльності з виробництва акумуляторних батарей, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Відбірали проби ґрунту, та встановили перевищення вмісту свинцю в ґрунті у 160 разів більше норми. За вказане правопорушення керівника підприємства притягнули до адміністративної відповідальності. 

Держекоінспекція у відповідності з методикою визначення розмірів шкоди, зумовленої забрудненням і засміченням земельних ресурсів через порушення вимог природоохоронного законодавства, розрахувала шкоду заподіяну державі на загальну суму 25 тис. 509  грн. ТОВ "Мегатекс Індастріал" пред’явлено претензію з пропозицією добровільно відшкодувати завдані матеріальні збитки.

Окрім того, з метою перевірки виконання вимог припису державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища буде проведена позапланова перевірка зазначеного суб'єкта господарювання, за результатами якої буде вирішено питання щодо подальшої господарської діяльності ТОВ "Мегатекс Індастріал" в разі невиконання вимог даного припису.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті&nbs