Директор Старокостянтинівського акумуляторного чинить спротив депутатським перевіркам

Директор заводу вкотре не пропустив депутатську делегацію на територію підприємства
Директор Старокостянтинівського акумуляторного чинить спротив депутатським перевіркам
Директор Старокостянтинівського акумуляторного чинить спротив депутатським перевіркам

На територію Старокостянтинівського акумуляторного заводу вкотре намагалися потрапити депутати міськради, передає Depo.Хмельницький з посиланням на Першу міську.

Проте, керівник підприємства, якому закидають забрудення навколишнього середовища, чинить активний спротив всілякого роду перевіркам.

Ось і цього разу, директор заводу Олександр Душенко у грубій формі відмовив народним обранцям.

Обурені таким свавіллям, депутати напрвилися до мера Мельничука з вимогою втрутитися в ситуацію.

Під час розмови з градоначальником депутати емоційно вимагали навести порядок з заводом, звинувачували голову міськради у небажанні втрутитися і вирішити проблему.

"Влада в місті побудована на брехні, - заявив один з членів делегації. - Ми хочемо пройти на територію і подивитися на очисні, які Душенко обіцявся побудувати на минулій сесії".

Микола Мельничук зателефонував директору заводу і спробував домовитися, проте Душенко відмовив і міському голові. Лише після спілкування із власником Шапраном, двох депутатів пропустили на завод.

Нагадаємо, нещодавно підприємство притягнули до адміністративної відповідальності і зобов'язали сплатити штраф у розмірі 26 тисяч гривень.

Нагадаємо, питання по акумуляторному заводу вже не раз ставало каменем спотикання в роботі сесії Старокостянтинівської міськради.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт