Мер "холодної" Шепетівки закликає містян вийти під стіни міськради

На сайті мерії розмістили заклик міського голови до жителів Шепетівки вийти на велелюдне віче

Міський голова Шепетівки Михайло Полодюк закликає містян 14 листопада вийти на віче під стіни міськради, передає Depo.Хмельницький.

"Шановні шепетівчани! Ситуація з постачанням тепла у місті стала вкрай критичною. Я, як міський голова, апарат виконкому та міська рада вичерпали набір усіх юридичних інструментів для того, щоб розв'язати ситуацію у законний спосіб. Зараз нам усім потрібна ваша допомога, ваша підтримка", - сказано у тексті зверення, яке з'явилося на сайті ради.

Як писав Depo.Хмельницький, торік на початок опалювального сезону загальна сума боргу ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" за спожитий природний газ перед НАК "Нафтогаз України" становила 56,7 млн грн. В липні цьогоріч вона зросла до 59,3 млн грн. Заборгованість за графіком реструктуризації, наданого підприємством НАК "Нафтогаз" становить 23,7 млн грн.

Щоб не допустити повторення зриву опалювального сезону в Шепетівці, в ОДА разом з міськрадою відпрацювали дорожню карту виходу з кризової ситуації щодо опалення 40-тисячного міста.

"Майновий комплекс теплозабезпечення має повернутися у комунальну власність громади," - наполягає й губернатор Вадим Лозовий.

Передував ж рішенню суду лист міськради, який ТОВ повернув без погодження запропонований Виконавчим комітетом Шепетівської міської ради примірник алгоритму дій щодо приймання-передачі цілісного майнового комплексу "Шепетівського підприємства теплових мереж".

8 листопада шепевчан офіційно попередили про відключення від газу усіх споживачів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький