UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Війна за мережі: ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" відмовилася передавати майно громаді

Лист без погодження надіслали тепловики в міськраду

Війна за мережі: ТОВ "Шепетівка Енергоін…

Про це інформують в Шепетівській міськраді, передає Depo.Хмельницький.

На початку ще серпня 2018 року за дорученням голови облдержадміністрації та на виконання рішення сесії міської ради "Про відмову від договору концесії в односторонньому порядку та повернення майна" №1 від 06.11.2017 року виконком відправив лист на ім'я генерального директора ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" Олександра Пустовойта. У листі запропонували алгоритм дій щодо приймання-передачі цілісного майнового комплексу підприємства у комунальну власність.

ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" надіслало лист у якому повідомило, що повертає без погодження запропонований Виконавчим комітетом Шепетівської міської ради примірник алгоритму дій щодо приймання-передачі цілісного майнового комплексу "Шепетівського підприємства теплових мереж" у зв'язку із оскарженням вищезгаданого рішення сесії Шепетівської міської ради у Господарському суді Хмельницької області.

Нагадаємо, щоб не допустити повторення зриву опалювального сезону в Шепетівці, в ОДА разом з міськрадою відпрацювали дорожню карту виходу з кризової ситуації щодо опалення 40-тисячного міста.

"Майновий комплекс теплозабезпечення має повернутися у комунальну власність громади," - наполягає й губернатор Вадим Лозовий.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook