Нагрілися: Усіх споживачів газу Шепетівки відключають

Про відключення міста від блакитного палива попередили газівники

Нагрілися: Усіх споживачів газу Шепетівк…

Адміністрація ПрАТ "Шепетівкагаз" попередила містян про відключення від постачання газу з 13 листопада, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на допис підприємства на ФБ-сторінці.

Причиною називають системні крадіжки природного газу та самовільного і протиправного втручання у газорозподільну мережу ТОВ "Шепетівка Енергоінвест".

"Станом на 08.11.2018 року, ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" продовжує здійснювати крадіжку природного газу та самовільне втручання в газорозподільну мережу Шепетівки, - йдеться в оголошені. - З огляду на створення аварійно-небезпечної ситуації поєднаної з пошкодженням обладнання, витоками газу, небезпекою для життя людей, викраденням природного газу на значну суму з газорозподільної мережі, ПАТ "Укртрансгаз", як Оператор ГТС зобов'язане з 13.11.2018 року, здійснити пониження тиску в газорозподільній мережі м. Шепетівки до 0."

Як писав Depo.Хмельницький, торік на початок опалювального сезону загальна сума боргу ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" за спожитий природний газ перед НАК "Нафтогаз України" становила 56,7 млн грн. В липні цьогоріч вона зросла до 59,3 млн грн. Заборгованість за графіком реструктуризації, наданого підприємством НАК "Нафтогаз" становить 23,7 млн грн.

Щоб не допустити повторення зриву опалювального сезону в Шепетівці, в ОДА разом з міськрадою відпрацювали дорожню карту виходу з кризової ситуації щодо опалення 40-тисячного міста.

"Майновий комплекс теплозабезпечення має повернутися у комунальну власність громади," - наполягає й губернатор Вадим Лозовий.

Передував ж рішенню суду лист міськради, який ТОВ повернув без погодження запропонований Виконавчим комітетом Шепетівської міської ради примірник алгоритму дій щодо приймання-передачі цілісного майнового комплексу "Шепетівського підприємства теплових мереж".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook