Зрадника держави з Хмельниччини завербував священник з РФ

На прикладі льотчика-зрадника спецслужби РФ хотіли показати, на що здатні військові ЗСУ за гроші
Depo.
24 червня 2016 15:32
ФОТО: depo.ua
Зрадника держави з Хмельниччини завербував священник з РФ
Зрадника держави з Хмельниччини завербував священник з РФ

Льотчика з Хмельниччини, якого засудили за державну зраду, завербував його рідний брат, російський священик, передає Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

Як повідомили сьогодні на брифінгу для ЗМІ у військовій прокуратурі, майор мав намір вкрасти бойовий літак та посадити його на аеродромі в м.Курськ (Російська Федерація).

У 2014 році під час виконання спеціального польоту він відмовився виконувати вимогу штурмана екіпажу в скеруванні літака по запланованому курсу й ухилився від маршруту. Військовослужбовець намагався встановити контакт з невідомими особами і направив літак до лінії державного кордону з Російською Федерацією.

46-річний засуджений — уродженець Росії, але має громадянство України та служив у ЗСУ понад 10 років.

У червні 2014 року до нього в гості приїхав брат з Російської Федерації — священик, колишній військовий, який і завербував чоловіка та запропонував перегнати літак-розвідник СУ-24М.

Відомо, що майор листувався зі спецслужбами РФ за допомогою електронної пошти і Скайпу. Сім'я його у цей паріод виїхала до Москви.

За версією зрадника, йому погрожували розправою над дружиною, яку силою утримували в Москві. Проте, фото з соцмереж доводить протилежне, оскільки зі світлин видно, що родина майора відпочивала в Росії і відвідувала культурні місця.

Доведено, що майор, діючи умисно, передав представникам Російської Федерації відомості з державною таємницею, а саме: повну інформацію про план польоту військового літака-розвідника, що дало змогу іноземній державі спланувати заходи з протидії та зменшити результативність виконання спеціального завдання.

Окрім того, під час виконання спеціального польоту обвинувачений відмовився виконувати законну вимогу штурмана екіпажу в скеруванні літака по запланованому курсу і ухилився від маршруту. Порушивши режим "мовчання", намагався встановити контакт з невідомими особами і направив літак до лінії державного кордону з Російською Федерацією. Без будь-якої можливості самостійно дістатись до аеродромів на території країни-агресора вимушений був здійснити посадку літака на заплановану лінію польоту.

Нагадаємо, льотчика-зрадника суд покарав позбавленням волі на 12 років.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький