На Хмельниччині військовий льотчик-зрадник отримав 12 років ув'язнення

Суд військовослужбовцю з Староконстянтинова за державну зраду виніс вирок
Depo.
23 червня 2016 18:47
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині військовий льотчик-зрадник отримав 12 років ув
На Хмельниччині військовий льотчик-зрадник отримав 12 років ув'язнення

Старокостянтинівський райсуд розглянув кримінальне провадження за обвинуваченням військовослужбовця однієї з військових частин за ознаками кримінального правопорушення - державна зрада, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією правління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Доведено, що майор, діючи умисно, передав представникам Російської Федерації відомості з державною таємницею, а саме: повну інформацію про план польоту військового літака-розвідника, що дало змогу іноземній державі спланувати заходи з протидії та зменшити результативність виконання спеціального завдання.

Окрім того, під час виконання спеціального польоту обвинувачений відмовився виконувати законну вимогу штурмана екіпажу в скеруванні літака по запланованому курсу і ухилився від маршруту. Порушивши режим "мовчання", намагався встановити контакт з невідомими особами і направив літак до лінії державного кордону з Російською Федерацією. Без будь-якої можливості самостійно дістатись до аеродромів на території країни-агресора вимушений був здійснити посадку літака на заплановану лінію польоту.

Суд врахував всі обставини і визнав зловмисника винним у державній зраді. Рішенням суду його позбавлено волі строком на 12 (дванадцять) років з позбавленням військового звання "майор". 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький