У Нетішині почала працювати робоча група з проблем випалювання вугілля

В Нетішині відбулося перше засідання розширеної робочої групи з проблеми випалювання вугілля
Depo.
8 жовтня 2016 12:28
ФОТО: depo.ua
У Нетішині почала працювати робоча група з проблем випалювання вугілля
У Нетішині почала працювати робоча група з проблем випалювання вугілля

Робоча група, яку створили для детального вивчення  питання випалювання деревного вугілля в Нетішині, провела перше засідання, передає Depo.Хмельницький.

Як пише Нетішинська самооборона, наразі на "піонерці" налічується 29 бочок для випалювання. Підприємницьку діяльність здійснюють п'ять підприємців, з яких лише в трьох є всі необхідні дозволи та погодження.

"Деякі члени робочої групи висловили думку про те, що коли рік тому був лише десяток "легальних" печей, то в місті не стояла проблема забруднення повітря, а ось коли нелегали встановили ще майже 20 бочок, тоді і постала проблема, яка тепер стосується кожного нетішинця і напевно потрібно в першу чергу розібратися саме з ними", - пише Самооборона.

Кожен член групи мав змогу висловити свою думку з приводу проблеми випалювання вугілля, і наприкінці майже одноголосно вирішили та запропонували представникам земельного відділу  зібрати всі наявні документи, звернення, договори оренди окремо на кожного підприємця, які займаються випалюванням вугілля, та надати всі матеріали на наступне засідання, щоб група мала змогу предметно вивчити це питання та знайти шляхи вирішення цього питання.

Нагадаємо, проблему нещодавно обговорювали у Нетішинському інноваційному ХАБі.