Нетішинська проблема залишається відкритою, але шляхи вирішення шукають

В Нетішині пройшли громадські слухання з приводу випалювання вугілля
Depo.
1 жовтня 2016 08:31
ФОТО: depo.ua
Нетішинська проблема залишається відкритою, але шляхи вирішення шукають
Нетішинська проблема залишається відкритою, але шляхи вирішення шукають

У Нетішинському інноваційному ХАБі відбулося обговорення теми "Випалювання деревного вугілля на території міста: проблема та шляхи її врегулювання", - повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Нетішінська Самооборона".

Представники міської влади, депутати обласної та місцевої ради, представники від Хмельницької атомної електростанції, громадських організацій, засобів масової інформації, підприємці  та громадськість міста оброворювали ситуацію, яка утворилась.

А, саме - останнім часом у місті, особливо в нічний та ранішній час, стоїть їдучий запах диму. Це викликає занепокоєння та обурення людей щодо впливу диму на здоров'я дітей та усіх мешканців міста.

Нетішинська проблема залишається відкритою, але шляхи вирішення шукають - фото 1

Більшість присутніх переконані, що для вирішення проблеми потрібно встановити фільтри на виробництво, щоб мінімізувати шкідливий вплив на навколишнє середовище, підприємцям заключити угоди на утилізацію відходів, або піти іншим шляхом – вивести виробництво деревного вугілля за межі міста.

А також потрібно, щоб міська влада звернулася до Державної екологічної інспекції щодо внесення міста Нетішин у План заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства Державної екологічної інспекції на 2017 рік або провела позапланову перевірку діяльності суб'єктів господарювання у 2016 році.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та