Хмельницькі спецпризначенці відпрацьовують тактику дій десантуючись в умовний тил противника 

Армійці вдосконалюють виконання розвідувально-диверсійних та інших спеціальних завдань з подальшим їх виходом на точку збору

Хмельницькі спецпризначенці відпрацьовую…

Про це Depo.Хмельницький поінформував офіцер відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони Андрій Агєєв.

Хмельницькі спецпризначенці Сил спеціальних операцій Збройних Сил України проводять тактико-спеціальне навчання з десантуванням груп повітряним способом в умовний тил противника, для виконання розвідувально-диверсійних та інших спеціальних завдань з подальшим їх виходом на точку збору.

Стрибки з парашутом воїни-спецпризначенці виконують з десантних парашутних систем як з круглими куполами так і з куполами типу "Крило".

Хмельницькі спецпризначенці успішно використовують й нові вантажні парашутні системи українського виробництва типу "Крило" - "Сокіл". Вони забезпечують десантування зі зброєю та спорядженням з висоти понад 7000 м та дозволяють нести додатковий "корисний" вантаж до 180 кг, що дає змогу безшумно й максимально приховано діставатися до цілі.

Загалом за період навчань військовослужбовці вже здійснили близько тисячі стрибків. Паралельно з відпрацюванням тактико-спціальних завдань, вони також виконують річну програму з повітрянодесантної підготовки.

До кінця року, залежно від віку військовослужбовця, кожен має виконати від двох до п’яти стрибків з парашутом. Офіцери повітрянодесантної служби пильно стежать за дотримання заходів безпеки на кожному з етапів, починаючи від вкладання парашутів, перевірки стану здоров’я, спорядження парашутиста, його припасування, відділення від вертольоту і до приземлення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook