Хмельницькі спецпризначенці відпрацьовують тактику дій десантуючись в умовний тил противника 

Армійці вдосконалюють виконання розвідувально-диверсійних та інших спеціальних завдань з подальшим їх виходом на точку збору

Про це Depo.Хмельницький поінформував офіцер відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони Андрій Агєєв.

Хмельницькі спецпризначенці Сил спеціальних операцій Збройних Сил України проводять тактико-спеціальне навчання з десантуванням груп повітряним способом в умовний тил противника, для виконання розвідувально-диверсійних та інших спеціальних завдань з подальшим їх виходом на точку збору.

Стрибки з парашутом воїни-спецпризначенці виконують з десантних парашутних систем як з круглими куполами так і з куполами типу "Крило".

Хмельницькі спецпризначенці успішно використовують й нові вантажні парашутні системи українського виробництва типу "Крило" - "Сокіл". Вони забезпечують десантування зі зброєю та спорядженням з висоти понад 7000 м та дозволяють нести додатковий "корисний" вантаж до 180 кг, що дає змогу безшумно й максимально приховано діставатися до цілі.

Загалом за період навчань військовослужбовці вже здійснили близько тисячі стрибків. Паралельно з відпрацюванням тактико-спціальних завдань, вони також виконують річну програму з повітрянодесантної підготовки.

До кінця року, залежно від віку військовослужбовця, кожен має виконати від двох до п’яти стрибків з парашутом. Офіцери повітрянодесантної служби пильно стежать за дотримання заходів безпеки на кожному з етапів, починаючи від вкладання парашутів, перевірки стану здоров’я, спорядження парашутиста, його припасування, відділення від вертольоту і до приземлення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #ЗСУ