Молодь Хмельниччини готується підписати контракти на службу в спецпідрозділах ЗСУ

Розвідники-спецпризначенці легендарної 8-ки проводять роз’яснювальну роботу про пріоритетні напрямки комплектування української армії

Молодь Хмельниччини готується підписати…
Фото Василь Лабай

Хмельницькі спецпризначенці роз’яснюють молоді про переваги військової служби за контрактом, повідомив Depo.Хмельницький офіцер відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони Василь Лабай.

Спецпризначенці взяли активну участь в ярмарку молодіжних можливостей "Молодь крокує до успіху", організований на теренах Прибужжя Хмельницькою центральною районною бібліотекою за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку USAID.

Воїни-розвідники презентували молоді військову техніку та стрілецьку зброю, які знаходяться на озброєнні Сил спеціальних операцій, роз’яснювали громадянам, що в умовах продовження бойових дій на Сході країни питання якісного комплектування та розвитку української армії, насамперед за рахунок військовослужбовців за контрактом, залишається вкрай актуальним.

"Наші дії спрямовані на підтримку престижу військової служби за контрактом, яка зараз визнана у Збройних Силах України пріоритетною та розрахована на середнє і молоде покоління, як на потенційних Захисників Батьківщини, – зазначає начальник групи зв’язків з громадськістю 8 окремого полку спеціального призначення капітан Віталій Могила. – Ми розповідаємо людям, що створюються боєздатні, мобільні, якісно підготовлені, всебічно забезпечені, професійні підрозділи Сил Спеціальних операцій, які швидко та вчасно реагуватимуть на загрози національної безпеки у військовій сфері."

Серед військовослужбовців, які проводять роз’яснювальну роботу усі учасники бойових дій, котрі мають досвід виконання спеціальних завдань в АТО та ООС і особисто знають наскільки важлива підтримка товариша-професіонала у бойових умовах.

Організатори заходу зізнаються, що запросили військовослужбовців на ярмарок можливостей на прохання молоді, оскільки професія захисника Батьківщини зараз вкрай затребувана, актуальна та престижна.

"Молодь ініціює, а ми, дорослі, втілюємо. Хто знає, можливо серед сьогоднішніх відвідувачів нашого заходу будуть майбутні великі воєначальники," – каже виконувач обов’язків директора Хмельницької центральної районної бібліотеки Зоя Філіпенко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"