Хмельницький мер заявляє, що не має впливу на "Свободу"

Олександр Симчишин відхрещується від акції своєї політсили, натомість вірить в адекватність Вікарчука
Depo.
24 жовтня 2016 17:29
ФОТО: depo.ua
Хмельницький мер заявляє, що не має впливу на "Свободу"
Хмельницький мер заявляє, що не має впливу на "Свободу"

Хмельницький міський голова і "свободівець" зі стажем уникає прямих відповідей щодо конфлікту його політсили з правоохоронцями і власником "СВ", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Всім".

В коментарі мер знімає з себе відповідальність, мотивуючи тим, що акція протесту, що переросла в заворушення під стінами клубу, організована була не ним.

Хмельницький мер заявляє, що він не має впливу на "Свободу" - фото 1

Про дії посадовців міської влади говорить теж лаконічно: "Займаються слідчі, поліція. Буде встановлена вина хоча б одного чиновника, - людина буде нести за то відповідальність."

Хмельницький мер заявляє, що він не має впливу на "Свободу" - фото 2

Що ж до обурень власника "СВ" Віктора Вікарчука, то мер каже: "Блокування органів влади це - кримінальна відповідальність. Він адекватна людина і таких речей робити ніколи не буде."

До слова, Олександр Симчишин, як то свідчить офіційна біографія, 2009 році вступив до лав ВО "Свобода". 31 жовтня 2010 став  депутатом Хмельницької міської ради і був у фракції ВО "Свобода".

Нагадаємо, в п'ятницю ювілейний концерт Потапа і Насті, що мав відбутися у Хмельницькому "обернувся" криміналом.

Дійшло до бійок і швидкої. Найобуреніші активісти застосували піротехніку, запалили фаєри, розливали в приміщенні закладу кров, розпилювали газ із балончиків.

Близько сотні протестуючих - представники ВО "Свобода", Правого сектору, Автомайдану, Самооборони, "Стоп-корупція". З-поміж них були й парочка депутатів обласної та міської рад.

Віктор Вікарчук вимагає, що б мер міста звільнив начальника управління культури та заступника міського голови, які брали участь у заворушеннях і є "свободівцями".

У тому ж конфлікті двох копів травмували учасники акції.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт