Власник хмельницького закладу, де мали виступати Потап і Настя блокуватиме сесію

Віктор Вікарчук, власник закладу, що повинен був прйняти Потапа і Настю вимагає звільнення начальника управління культури та заступника міського голови
Depo.
22 жовтня 2016 23:01
ФОТО: depo.ua
Власник хмельницького закладу, де мали виступати Потап і Настя блокуватиме сесію
Власник хмельницького закладу, де мали виступати Потап і Настя блокуватиме сесію

Віктор Вікарчук вимагає, що б мер міста звільнив начальника управління культури та заступника міського голови, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є" .

Власник клубу написав заяву в поліцію. Про це він заявив увечері 22 жовтня під час зустрічі з журналістами.

Віктор Вікарчук каже, що він не був організатором концерту, лише здавав в оренду приміщення і перед приїздом артистів міська рада не мала ніяких зауважень щодо проведення заходу. Та дізнавшись про планування акції, власник закладу відмінив концерт, однак протестувальників це не зупинило.

За словами бізнесмена, через активістів постраждали  70 людей. Вони також позиватимуться до організаторів акції щодо відшкодування збитків.

Також власник клубу заявив, що наступне засідання сесії міської ради, яке відбудеться в середу, він блокуватиме разом з працівниками. Вимогатимуть звільнення заступника міського голови Володимира Гончарука та начальника управління культури Артема Ромасюкова. На думку Вікарчука, вони  причетні до організації заворушення.

Нагадаєм, у Хмельницькому через Потапа та Настю дійшло до бійок і швидкої,

Поки правоохоронці опитували учасників акції, самі протестувальники почали говорити про застосування до них неправомірно сили з боку поліції.

Активісти ще зранку Потапу і Насті обіцяли криваву зустріч і яєчний дощ.

Напередодні на сесії облради депутати заборонили гастролювати в області особам, які публічно підтримують агресію РФ, окупацію Криму та не визнають так звані "ДНР" та "ЛНР" терористами. Проте, кажуть це рішення так і не підписав голова ради, він перебуває на лікарняному.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та