Хмельницькі обранці сказали "зась" артистам, які підтримують сепаратистів

Заборонили гастролювати в області особам, які публічно підтримують агресію РФ, окупацію Криму та не визнають так звані "ДНР" та "ЛНР" терористами
Depo.
20 жовтня 2016 17:07
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі обранці сказали "зась" артистам, які підтримують сепаратистів
Хмельницькі обранці сказали "зась" артистам, які підтримують сепаратистів

Депутати Хмельницької облради практично одностайно прийняли "заборонне" рішення, що стосується артистів, які підтримують агресію РФ та сепаратизм, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Всі гастролі в комунальних закладах відбуваються за підписом голови облради, - зауважив депутат і очільник філармонії Олександр Драган. - За весь час проведення АТО жодного провокатора чи "агітатора" не було."

Питання викликало ряд дискусій у частині контролю за виконанням рішення.

Зрештою, рада вирішила: 1. Заборонити проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів на території Хмельницької області:

1) особам, які публічно підтримують агресію Російської Федерації, окупацію Автономної Республіки Крим та не визнають так звані "ДНР" та "ЛНР" терористичними організаціями, закликають до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади в Україні, зміни меж території або державного кордону України, підбурюють сепаратистські настрої, всебічно схвалюють тероризм на території України;

2) особам, які від початку російської агресії на Україні проводять концерти та беруть участь в інших культурних заходах на території окупованої Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих окремих районах Донецької і Луганської областей України, визнавши при цьому наявність незаконного виняткового контролю держави – агресора Російської Федерації над окупованими територіями;

3) особам, які від початку російської агресії на Україні проводять концерти та беруть участь в інших культурних заходах на території Російської Федерації, при цьому публічно не підтримують винятковий суверенітет України над окупованими територіями.

2. Органу, що веде облік гастрольних заходів на території Хмельницької області, організаторам гастрольних заходів, власникам (уповноваженим ними органам чи особам) стаціонарних сценічних майданчиків, особам, які використовують стаціонарні сценічні майданчики не рідше одного разу на рік на підставі цивільно-правових угод, та іншим підприємствам, установам та організаціям взяти до відома пункт 1 цього рішення при організації гастрольних заходів на території Хмельницької області.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації та постійну комісію обласної ради з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування.

Нагадаємо, з ініціативою заборонити гастролі "Московського театру" на Хмельниччині виступала також Хмельницька "Рада Майдану".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт