Двоє копів травмовані під час акції протесту в Хмельницькому

Поліцейським надали медичну допомогу в лікарні

Двоє копів травмовані під час акції прот…

У Хмельницькому перед концертом Потапа та Насті близько сотні активістів влаштували акцію на знак протесту проведення виступу. Виступу не було, проте є постраждалі поліцейські, повідомляє Depo.Хмельницький.

За інформацією речника Хмельницької патрульної служби Романа Мартинюка, 4 екіпажі патрульних забезпечували охорону громадського порядку.

Двоє копів травмовані під час акції протесту в Хмельницькому - фото 1

Патрульні закликали громадян не порушувати громадський порядок та почали відтісняти правопорушників подалі від входу, надаючи змогу мирним громадянам покинути заклад.

Двоє копів травмовані під час акції протесту в Хмельницькому - фото 1

"Учасники "мирного зібрання" почали кидати в натовп петарди та димові шашки, один з них витягнув газовий балончик та почав його розпилювати в обличчя патрульних, - каже коп. -  Патрульні затримали правопорушника та відвели його то службового автомобіля."

Двоє копів травмовані під час акції протесту в Хмельницькому - фото 2

Зрештою, двоє патрульних звернулись за допомогою до медиків - подразнення очей від дії газу, який розпилював правопорушник.

Двоє копів травмовані під час акції протесту в Хмельницькому - фото 3

"Відео з камер чітко зафіксувало: 1. затримана особа перша почала розпилювати газ в обличчя патрульних; 2. н/о кинули більше трьох димових шашок та десяток петард в натовп та патрульних, не реагуючи на їх законі вимоги припинити порушувати громадський порядок," – підтверджує свої слова правоохоронець.

Двоє копів травмовані під час акції протесту в Хмельницькому - фото 4

Двоє копів травмовані під час акції протесту в Хмельницькому - фото 5

Нагадаємо, активісти зібралися, аби перешкодити виступу артистів. Незадовго до початку початку концерту, оголосили, що його відмінили. Активісти, не розійшлися, а продовжили свій "мітинг".

Двоє копів травмовані під час акції протесту в Хмельницькому - фото 6

Із криками "ганьба" учасники протесту облили стіни, як і обіцяли, кров'ю, і двері яйцями. 

Нагадаємо, ювілейний концерт Потапа і Насті, що мав відбутися в п'яницю  у Хмельницькому "обернувся" криміналом. Наразі вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження.

В протесті дійшло до бійок і швидкої. Близько сотні протестуючих - представники ВО "Свобода", Правого сектору, Автомайдану, Самооборони, "Стоп-корупція". З-поміж них були й парочка депутатів обласної та міської рад.

Поки правоохоронці опитували учасників акції, самі протестувальники почали говорити про застосування до них неправомірно сили з боку поліції.

Активісти ще зранку Потапу і Насті обіцяли криваву зустріч і яєчний дощ.

А напередодні на сесії облради депутати заборонили гастролювати в області особам, які публічно підтримують агресію РФ, окупацію Криму та не визнають так звані "ДНР" та "ЛНР" терористами. Проте, кажуть це рішення так і не підписав голова ради, він перебуває на лікарняному.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook