Голова Хмельницької облради спродав свою нерухомість

Відповідно до е-декларації Михайла Загороднього його родина заробила на 200 тисяч гривень більше, ніж в попередньому році 

Голова Хмельницької облради спродав свою…

Загородний разом з дружиною за рік задекларували 1 млн 336 з "хвостиком" тисяч гривень доходів, повідомляє Depo.Хмельницький.

У 2016 році голова облради отримав зарплати 170 681 гривню і 564 000 гривень від відчуження нерухомого майна. Його єдиний член сім'ї - дружина Марія, поповнила сімейну казну на 54 573 гривні пенсії та 547 200 гривень від відчуження майна.

Є у подружжя вже трохи менше майна, аніж було в 2015 році - житловий будинок у рівній власності загальною площею 330,1 "квадратів", на таких же умовах земельна ділянка в 1 тис. кв. м, ділянка в 400 кв. м для обслуговування будинку в глави сімейства та у дружини – квартира на 87,9 кв. м.

Залишилися у власності очільника облради 65 акцій номінальною вартістю 6,5 тис. гривень ПАТ "Оболонь".

Замість двох машин Volkswagen 2011 і 2013 років випуску, які декларував Загородний торік, в цьогорічній декларації одна автівка. Марія тепер є власником автомобіля Skoda Oсtavia 2016 року випуску, який придбала за 785 тис. гривень.

Дружина голови облради є єдиним кінцевим бенефіціарним власником фермерських господарств "Білі Товтри" і "Завадівське", для здійснення господарської діяльності яких орендує 5 ділянок загальною площею 79 га в Чемеровецькому районі Хмельницької області.

Сам Загородний скористався кредитом в 100 тис. грн ДП Хмельницького обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Як і раніше, готівки родина не тримає, як і банківських вкладів.

Читайте також: Хмельницький губернатор "під подушкою" тримає в 46 разів грошей більше, ніж заробив торік

Головний коп Хмельниччини живе на одну зарплату і має кредит у російському "Сбербанку"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook