Хмельницький губернатор "під подушкою" тримає в 46 разів грошей більше, ніж заробив торік

Дохід Олександра Корнійчука, відповідно до декларації, майже всемеро менше, ніж у дружини, проте статки родини не зазнали особливих змін

Хмельницький губернатор "під подушкою" т…

В порівняні з попереднім роком, доходи голови Хмельницької облдержадміністрації Олександра Корнійчука змінилися, повідомляє Depo.Хмельницький.

Згідно з декларацією, яку заповнив сам губернатор, в складі його родини змін не відбулося - дружина і двоє синів.

"Житлових" квадратів також не додалося. В сім'ї так і залишився недобудований дружиною новий будинок в майже 300 квадратних метрів, схоже, вистачає житла іншого. У них в будинках і квартирах на Староконстянтинівщині і так є по 300 "квадратів на душу". А ще дача в 400 м2.

Володіє родина губернатора й досить пристойною кількістю нежитлових приміщень загальною площею майже 21, 5 тисяч квадратних метрів. Ці 14 будівель розташовані в Красносілці та Сахнівцях Старокостянтинівського району.

Мають 91 гектар землі – вся в тому ж рідному районі. До того ж і орендують вони 1119 га землі. Є, ще й в губернатора по 1% оренди нежитлових приміщень –майже в 1 тисячу "квадратів" і земельки трохи.

З дороговартісних речей - все той же швейцарський годинник за 160 тисяч гривень.

Не особливо змінився і автопарк подружжя: Renault Kangoo 2008 року випуску, Mitsubishi Pajero W того ж року, чуть старший Opel Vivaro 2007 року та Toyota Land Cruiser 2013 року випуску.

Дружина очільника області Оксана є кінцевим бенефенціаром - виробничо-комерційної фірми ТОВ "Заріччя". Її дохід у 2016 році - 865,5 тисяч гривень склався з підприємницької діяльності (816,5 тис. грн) та відчуження рухомого майна (49 тисяч). Певне, Fiat Doblo Продала, тому що його в цьогорічній декларації вже нема.

Глава сімейства заробив значно менше – майже 167 тис. грн. ( Нагадаємо, його дохід торік склав 57,5 тисяч гривень допомоги по безробіттю.) У цю суму ввійшли практично 130 тисяч зарплати та близько 37 тисяч спадщини.

З грошима у них все добре й стабільно: Олександр Конрнійчук на двох банківських рахунках має 203,3 тисячі гривень, а "під подушкою" – 6,2 мільйони. Незрозуміло, правда, чому Корнійчук брав позику 50 тис. грн у банку.

Його дружина – в банках майже 700 тисяч гривень, а готівкою – 3 мільйони. Оксана виявилася і щедрим позичальником – в декларації записано, що вона позичила третім особам – 120 тисяч євро.

До слова, в їхніх синів, як нічого не було торік, так і нема.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook