Аудит і кадрові зміни: Що обіцяє мер Посітко Кам'янцю-Подільському

Новообраний очільник міста розповів Depo.Хмельницький про перші кроки на посаді

Аудит і кадрові зміни: Що обіцяє мер Пос…

Михайло Посітко у першому турі виборив на посаду міського голови Кам'янця-Подільськогопрогравав своєму конкуренту Володимиру Мельниченку майже 10%, а от виграв у другому з перевагою фактично в 17%. Сподіваючись на перемогу, все ж на такий результат мало сподівався й сам.

Причиною такого прориву журналістам Depo.Хмельницький без "п'яти хвилин мер" Михайло Посітко вважає не слабкість конкурента, а прагнення кам’янчан до змін і готовність до нових рішучих нововведень.

"Це - результат багаторічної роботи нашої громадської приймальні – ВО "Свобода", і допомога тисячам людей у вирішенні проблем: значних і не дуже, застарілих і таких, що потребують негайного реагування. Ми людей чули і саме це дало такий результат – люди повірили," – каже новообраний міський голова Кам'янця.

Посітко розповів про перші кроки на посаді, які має зробити, але кілька разів повторив, що працюватиме разом з тими, хто допомогав йому на шляху до перемоги. Насамперед новий мер планує "зрозуміти що ми маємо: провести повний аудит і грамотну кадрову політику". Зважаючи на те, що новообраний міський голова був депутатом міської ради та, фактично, все своє 35-річне життя провів у Кам'янці, то на цю роботу у нього має піти небагато часу, і зміни можна чекати чи не одразу.

"Проведемо аудит комунальних підприємств, адже в нас є величезна проблема з початком опалювального сезону; а ще – візьмемося долати глобальну проблему навколо поширення й лікування коронавірусної інфекції в місті," – такими вважає найбільші проблеми міста Михайло Посітко.

Михайло Посітко

Що ж до кадрової політики, то спочатку більш лояльно пообіцяв, що всі люди, які готові працювати заради міста чесно й професійно – вони залишатимуться працювати в місцевому самоврядуванні й далі. Але при тому зібрався формувати свою кадрову політику з тих людей, які йшли на вибори в одній команді тепер уже з переможцем. А далі – ще радикальніше, може хоч чесно: "Заступники всі будуть нові, так само на 60% я поміняю керівників структурних підрозділів."

Уже за два дні після оприлюднення результатів другого туру виборів терчвиборчкомом, Посітко прийняв рішення присягати на вірність громаді не традиційно в сесійній залі міськради, а у знаковому місці – на Майдані Відроження. 

Михайло Посітко – голова Кам'янець-Подільської міської ВО "Свобода", політик, депутат міської ради, голова фракції в міській раді. 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"