Збірна дівчат Хмельниччини з маунтенбайку привезла з Рівного 15 нагород (ФОТО)

У Карповій долині провели чемпіонат України з шорт-треку, елімінатору, олімпійського крос-кантрі та на короткому колі

Збірна дівчат Хмельниччини з маунтенбайк…

Збірна команда області перебувала у Рівному, де взяла участь у змаганнях з маунтенбайку. Чотири види програми чекали на спортсменів: шорт-трек, елімінатор, олімпійський крос-кантрі та на короткому колі, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією Федерації велосипедного спорту Хмельницької області.

У Карповій долині, що на південному сході Рівного, провели чемпіонат України у гонці крос-кантрі на короткому колі. Організатори відповідально підійшли до прокладання дистанції - виготовили для гонщиків штучні перешкоди та сповна використали природний ландшафт. 21 кілометр проїхали у цьому виді жінки.

Найкраще впоралась з дистанцією наша Ірина Слободян - майже на три хвилини випередила найближчу суперницю і здобула золоту медаль чемпіонату. За крок до п'єдесталу юніорок була Вікторія Пархомюк - 4 місце.

Ще одне золото принесла команді Наталія Свистунова серед дівчат 2002-2003 років народження, у цій ж категорії бронзу завоювала Олександра Чорна. Разом дівчата стали першими у командному заліку. Не обійшлося і без срібла, друге місце посіла Кристина Ганжук серед молодших дівчат. У командному заліку з Зоряною Шпичко - також друге місце.

У наступні дні відбулися етапи чемпіонатів та Кубку України у трьох видах. Дівчата мають такі здобутки: