З початку року ХАЕС перевиконала план з виробництва електроенергії

Попри попереджувальний плановий ремонт та низку інших заходів, Хмельниська АЕС працювала стабільно

З початку року ХАЕС перевиконала план з…

У листопаді 2020 року 1 енергоблок Хмельницької атомної електростанції виробив 728,6 млн кВт*год електроенергії при плані - 720 млн кВт*год, передає Depo.Хмельницький х посиланням на прсслужбу ХАЕС. 

Планове завдання з виробництва електроенергії з початку місяця виконане на 101,2%. За одинадцять місяців поточного року на ХАЕС цей показник склав 102,1%.

На другому енергоблоці ХАЕС триває планово-попереджувальний ремонт. Коефіцієнт використання встановленої потужності (КВВП) на першому енергоблоці ХАЕС становив 101,2 %.

З початку року Хмельницькою АЕС вироблено 10 280,5 млн кВт*год електроенергії при запланованих - 10 067,0 млн кВт*год електроенергії.

Виробіток електроенергії Хмельницькою АЕС з початку експлуатації - 311 816,2 млн кВт*год електроенергії з них першим енергоблоком вироблено - 203 560,0 млн кВт*год електроенергії, другим - 108 256,2 млн кВт*год.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"