UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Триває модернізація обладнання трубопроводів першого блоку ХАЕС

На Хмельницькій АЕС провадять заходи з модернізації обладнання ядерних енергоблоків

Триває модернізація обладнання трубопров…

Задля підвищення рівня безпеки ядерних енергоблоків на ХАЕС проводится модернізація і заміна технологічного обладнання на сучасне, більш надійне і досконале, передає Depo.Хмельницький з полсиланням на пресслужбу ХАЕС.

Це передбачено Комплексною (зведеною) програмою підвищення рівня безпеки (КзПБ) енергоблоків АЕС України. Зокрема, згідно із КзПБ, на першому енергоблоці Хмельницької АЕС здійснено обстеження зворотних клапанів на трубопроводах гострої пари з метою визначення залишкового ресурсу та заміни їх.

Захід вже реалізовано шляхом заміни клапанів, які експлуатувалися згідно з першочерговим проектом, на клапани іспанського виробника RINGO VALVULAS, S.L.

Основні переваги нових клапанів - можливість виконання ремонту без вирізання із трубопроводів, зменшення гідравлічного опору середовища і, як наслідок, збільшення коефіцієнта корисної дії енергоблока в цілому.

На паропроводах гострої пари енергоблока №2 ХАЕС також проведено обстеження, за результатами якого прийнято рішення заміну клапанів не виконувати, а експлуатувати наявні клапани до закінчення терміну експлуатації, який збігає у 2024 та 2029 роках.

За словами заступника начальника турбінного цеху з монтажу та реконструкції Дмитра Карпинського, такий висновок щодо подальшої безпечної експлуатації зворотних клапанів зроблено після здійснення детального ресурсного обстеження корпусів і виємних частин зворотних клапанів з визначенням залишкової довжини патрубків, оцінки фактичних показників надійності зворотних клапанів при експлуатації, а також впровадження низки організаційно-технічних заходів з експлуатаційного контролю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"