З Хмельниччини пішли до війська 15% з тих, хто прибув у воєнкомати

Цьогорічного весняно-літнього призову строковиками стали 740 жителів області

З Хмельниччини пішли до війська 15% з ти…

Про це розповів Depo.Хмельницький військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату полковник Сергій Присяжнюк.

Планове завдання для Хмельницької області складало 740 призовників і його виконали дотерміново. До Збройних Сил України відправлено 405 призовників, до Національної Гвардії України – 225, до Державної служби спеціального транспорту – 20 і до Державної прикордонної служби України – 90 юнаків.

"Призову на строкову військову службу в області загалом підлягало - 20449 громадян, до районних призовних комісій викликалося - 10616 громадян, прибуло до районних призовних комісій - 4661 громадян," - уточняє цифри Сергій Присяжнюк.

За його словами, ухилилися від призову на строкову військову службу без поважних причин 215 громадян. "Всі документи у цих справах передані до поліції, які й займаються розшуком ухилянтів. На підприємців, що "ховали" призовників будуть складені адмінпроколи. Наша позиція - не відправляти їх до в’язниці, а виховувати молодь так, аби в них не виникало бажання ухилятись," - наголошуєв обласний військовий комісар.

Крім того, Сергій Присяжнюк додав, що призов на території Хмельниччини пройшов організовано та без зривів. Краще заходи призову було організовано в містах: Кам’янець-Подільський, Шепетівка, Славута, Дунаєвці, Волочиськ, Віньківці та Нова Ушиця.
Андрій Агєєв.

Нагадаємо, вже станом на 14 червня 2019 року область достроково завершили весняно-літню кампанію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"