Хмельниччина вже виконала завдання щодо набору строковиків до війська

Призовна кампанія цієї весни триває в Україні з 1 квітня по 30 червня

Хмельницька область виконала поставлені завдання під час призовної кампанії на строкову військову службу, передає Depo.Хмельницький з посиланням на пост в ФБ-спільноті "Територіальна Оборона Хмельниччини".

Перші відправки до лав Збройних Сил України та інших військових формувань розпочалися на кілька тижнів пізніше у зв’язку з виборами Президента України. Ця призовна кампанія відзначилася значною кількістю громадян, які з’явилися до військових комісаріатів не чекаючи повістки. 

Під час призовної кампанії виникали й прикрі випадків. Основною проблемою і надалі залишаються ті, хто мають підстави на отримання відстрочки і не подають відповідні документи на її офіційне отримання. Тобто, за обліком є  одна кількість призовників, а по факту велика частина з них має право на відстрочку, але з незрозумілих причин не надали відповідні документи у військовий комісаріат. Насправді це дуже ускладнює роботу військовим комісаріатам.

Воєнкоми вкотре нагадують: "Якщо Ви навчаєтесь на стаціонарі у навчальному закладі, слід принести довідку про навчання з цього навчального закладу у військовий комісаріат. Якщо Ви одружились і у Вас народилась дитина необхідно принести свідоцтво про народження дитини. Якщо є інші причини для отримання відстрочки, передбачені законодавством, необхідно особисто надати підтверджуючі документи."

Не обійшлось і без юнаків, які ухиляються від виконання свого конституційного обов’язку. За ухилення від військової строкової служби передбачено як адміністративна так і кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, строковики проходять службу виключно у пункті постійної дислокації. В район проведення операції об’єднаних сил вони не залучаються і залучатись не будуть. У районі виконання завдань перебувають виключно військовослужбовці військової служби за контрактом – професійні військові.

Щодо термінів військової строкової служби. Для юнаків, які мають вищу освіту – один рік, для юнаків без вищої освіти – півтори роки.

Призовна кампанія триває в Україні з 1 квітня по 30 червня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький