Як з'являється любов: психологи відкрили таємницю тяжіння

Кілька стереотипів про стосунки між чоловіком і жінкою

Як з'являється любов: психологи відкрили…

Психологи впевнені, що у схожих людей більше шансів стати парою, ніж у повних протилежностей, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на healthyliving, а зовнішність дійсно важлива на початковому етапі знайомства.

Відмова від застарілих стереотипів про стосунки – відмінний шанс краще зрозуміти себе і партнера.

Стереотипи про стосунки

Відстань не зміцнює любов

Абсолютна більшість романтичних почуттів зав'язується між людьми, що живуть близько один до одного. Чим менше відстань, тим більше у нас шансів зацікавити партнера і утворити міцну пару. Звичайно, не варто списувати з рахунків об'єднуючу силу соціальних мереж, але ще в середині ХХ століття любовні історії, як правило, починалися в університетах, на робочих місцях або в колі друзів.

Інтернет докорінно змінив людську комунікацію, але онлайн-знайомство – лише відправна точка відносин. Чим далі один від одного знаходяться закохані, тим більше часу, грошей і зусиль вимагає їх спілкування. Фізична близькість (дотики, обійми, секс) дарує людям почуття спільності, а її відсутність часто стає причиною ревнощів, безпідставних звинувачень, непорозумінь і сварок.

Зовнішність має значення

Зовнішня привабливість хоча і не гарантує щасливих стосунків, але істотно підвищує шанси познайомитися з великою кількістю людей, серед яких може опинитися і потенційний партнер. Незабаром після знайомства в гру вступають особистісні якості, і соціальне взаємодія перетворює звичайний "конкурс краси" в осмислені і продуктивні відносини.

Любов сліпа

Психологи і нейробіологи стверджують, що пристрасна любов дійсно примушує людину оцінювати партнера менш об'єктивно.

Квітково-цукерковий період здається нам кращим через сплеск цілого ряду гормонів щастя і збудження: ендорфінів, дофаміну, адреналіну, серотоніну і вазопресину. Як тільки гормональна буря вщухне, людину накриває хвиля усвідомлення, і лише серйозні зусилля обох партнерів допоможуть прийняти нову "дорослу" форму любові і зберегти стосунки.

Схожість - запорука симпатії

Дослідники вважають, що чим старшими ми стаємо, тим менше у нас бажання змінити коло спілкування і зближуватися з людьми, чий спосіб мислення може порушити наш затишний і комфортний світ. Втім, "людина-протилежність" цілком може підштовхнути вас до особистісного розвитку і подарувати кілька свіжих і оригінальних ідей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme