UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Як водити машину в ожеледицю: Хмельницькі копи дають поради

У зв'язку із складними погодними умовами водіїв та пішоходів закликають неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху

Як водити машину в ожеледицю: Хмельницьк…

Якщо ж все таки водії виїхали на авто, то для відчайдухів дає поради головний поліцейський Кам'янця Андрій Дуранков, повідомляє Depo.Хмельницький.

Поліцейський визначив п'ять правил:

1. Уникайте різких стартів
На слизькій дорозі або парковці у дворі автомобіль може забуксували провідними колесами. Може виникнути і найгірша ситуація - після 30-секундної пробуксовки машину несподівано викине в сторону.

2. Автомобіль повинен їхати "в натяг"
Щоб зменшити силу інерції на ожеледиці та мати можливість швидше зупинити авто, слід максимально зменшити обороти двигуна. Так можна уникнути пробуксовки на слизьких ділянках дороги. На невеликих швидкостях можна гальмувати двигуном – досить тільки прибрати ногу з акселератора.

3. Змініть стиль управління
Бажано уникати частих перебудувань зі смуги в смугу. Кермо в ожеледь повертають не одним махом, а ступінчастим способом - 3-4 невеликими оборотами. При заїзді в повороти потрібно бути готовим до того, що авто може понести в сторону. Тому слід максимально знизити швидкість і входити в поворот на включеній передачі, як можна менше натискаючи на газ.

5. Збільшіть дистанцію і інтервал
У будь-яку секунду авто попереду або поруч може загальмувати або піти в занесення. Але відразу зупинити машину на ожеледиці, як правило, не виходить. За правило потрібно взяти уповільнення ходу за 20-30 метрів перед пішохідними переходами. Нерідко люди вибігають на них, коли зупинити авто вже неможливо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook