Як тернопільські курсанти посилено тренуються у польових умовах

Тернопільські курсанти під час проведення польових зборів опановують основи військової підготовки в умовах максимально наближених до бойових

На базі навчального центру окремої артилерійської бригади ОК "Захід" тривають польові збори вихованці Тернопільського коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою, передає Depo.Тернопіль за інформацією офіцера відділення спеціальних кореспондентів Інформагенства Міноборони Василя Лабая.

Під керівництвом офіцерів-вихователів та досвідчених інструкторів-артилеристів курсанти вивчають стрілецьку зброю, тактику ведення бою з урахуванням бойового досвіду, способи орієнтування на місцевості, інженерну і вогневу підготовку та основи тактичної медицини.

За словами начальника Тернопільського коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою підполковника Вадима Ластовицького, для його вихованців польовий навчальний збір став першим серйозним випробуванням та першою сходинкою до пізнання особливостей військової служби. "Збори дозволять юнакам та дівчатам закріпити теоретичні навички та остаточно визначитися у виборі майбутньої професії", – підкреслив підполковник Вадим Ластовицький.

У курс польових зборів було подолання психологічної смуги перешкод "Стежка розвідника", яка дозволить вихованцям по справжньому "понюхати пороху" і навчатися в умов максимально наближених до бойових. Пересування відбувається четвірками, де курсанти страхують один-одного та контролюють простір навколо себе. 

Нагадаємо, нещодавно на Тернопільщині стартували традиційні щорічні військові вишколи старшокласників області. Участь у навчально-польових зборах, які відбуваються у рамках допризовної підготовки, беруть понад півтори тисячі юнаків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький