Тернопільські гармаші проводять вишкіл для півтори тисячі старшокласників

Військовослужбовці-артилеристи забезпечують проведення занять, інструктують на навчальних місцях під час виконання практичних вправ зі стрілецької зброї та  надають спорядження

На Тернопільщині військово-патріотичне виховання молоді серед пріоритетів у артилеристів окремої артбригади ОК "Захід", повідомив Depo.Тернопіль офіцер відділення спеціальних кореспондентів Інформагенства Міноборони Василь Лабай.

Тривають традиційні щорічні військові вишколи старшокласників області. Участь у навчально-польових зборах, які відбуваються у рамках допризовної підготовки, беруть понад півтори тисячі юнаків.

Військовослужбовці-артилеристи забезпечують проведення занять, інструктують на навчальних місцях під час виконання практичних вправ зі стрілецької зброї та  надають спорядження. Для військовослужбовців даний захід актуальний оскільки він орієнтований на формування у молоді готовності до захисту Батьківщини, розвиває бажання здобувати військові професії та проходити службу у Збройних Силах України.

"Продовжуємо планомірно виховувати у наших вихованців почуття патріотизму, тобто доброго відношення до Вітчизни. Головне завдання - дати зрозуміти старшокласникам що таке бойова стрільба, відчути автомат та запах пороху," - каже директор тернопільської школи допризивної підготовки підполковник Валерій Бондар.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #ЗСУ