Як на Хмельниччині проводять призовну кампанію

У військоматі набір в армію не вважають цього разу легким, та все ж - усе йде за планом

Осіння призовна кампанія на строкову військову службу на Хмельниччині у розпалі. Проходить вона нелегко, та все ж за планом, - наголошує військовий комісар Сергій Присяжнюк, повідомляє Depo.Хмельницький.

За його словами, 750 - план. Вже відправили до війська 476 чоловік (63%).

"Більшість пішли служити до Націгвардії України, найближчим часом відправлятимемо команди до Збройних Сил, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби України, - уточняє полковник. - Близько 300 призовників будуть проходити строкову військову службу на Хмельниччині - 201-й навчальний Центр, що у Кам'янеці-Подільському, а після його завершення будуть направлені до 48 інженерної бригади, яка дислокується там же."

Загалом в області підлягає призову на строкову військову службу майже 15 тисяч громадян, які наразі мають вік від 20 до 27 років. У розшуку перебуває 2300 призовників, які ухиляються від виконання конституційного обов'язку.

"Списки ухилянтів зі всіма необхідними персональними даними перебувають в Національній поліції та військовій прокуратурі, які й займаються їх пошуком, - каже Серній Присяжнюк і наголошує: Вчергове запевняю, що жоден юнак, який призвався з Хмельниччини на строкову військову службу не служив, не служить і не буде служити в районі проведення операції Об'єднаних сил."

Нагадаємо, Хмельниччина майже виконала план з набору контрактників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook