Хмельниччина майже виконала план з набору контрактників

В області зголосилися на захист вітчизни практично 1300 осіб

Про це розповів на зустрічі з журналістами військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату полковник Сергій Присяжнюк, повідомляє Depo.Хмельницький.

Планове завдання для області по комплектуванню військових частин військовослужбовцями за контрактом - більше 1400 чоловік. Наразі військовими комісаріатами області вже призвано 1285 чоловік, що складає 91% від плану.

"Що стосується призову офіцерів запасу, то ми призиваємо переважно тих, які пройшли навчання на військових кафедрах цивільних вишів. Ми їх відбираємо, проводимо бесіди, вивчаємо особові справи, враховуємо бажання регіону, де ті хотіли би служити і направляємо на атестаційні комісії в Оперативні командування. Вже після того, як цих кандидатів включають до відповідного наказу Міністра оборони України ці офіцери будуть направлені на свої первинні посади у військах," - пояснює Сергій Присяжнюк.

Нагадаємо, Хмельницький обласний і усі військові комісаріати області до кінця 2019 року перейдуть на нову організаційно-штатну структуру.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький