ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельниччина майже виконала план з набору контрактників

В області зголосилися на захист вітчизни практично 1300 осіб

Depo.
8 листопада 2018 19:26
ФОТО: depo.ua

Про це розповів на зустрічі з журналістами військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату полковник Сергій Присяжнюк, повідомляє Depo.Хмельницький.

Планове завдання для області по комплектуванню військових частин військовослужбовцями за контрактом - більше 1400 чоловік. Наразі військовими комісаріатами області вже призвано 1285 чоловік, що складає 91% від плану.

"Що стосується призову офіцерів запасу, то ми призиваємо переважно тих, які пройшли навчання на військових кафедрах цивільних вишів. Ми їх відбираємо, проводимо бесіди, вивчаємо особові справи, враховуємо бажання регіону, де ті хотіли би служити і направляємо на атестаційні комісії в Оперативні командування. Вже після того, як цих кандидатів включають до відповідного наказу Міністра оборони України ці офіцери будуть направлені на свої первинні посади у військах," - пояснює Сергій Присяжнюк.

Нагадаємо, Хмельницький обласний і усі військові комісаріати області до кінця 2019 року перейдуть на нову організаційно-штатну структуру.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook