Як Князєв копам Хмельниччини вручав ключі від "чужих" авто

Поліцейські області сьогодні отримали ключі від нових авто

Як Князєв копам Хмельниччини вручав ключ…

Щасливчиками цього разу стали 18 підрозділів ГУНП в області, передає Depo.Хмельницький.

Ключі від нових спецавтомобілів копи отрмали в урочистій обставновці та ще й за участі Голови Нацполіції Сергія Князєва.

Головний поліцейський України, правда, зазначив, що із 18 машин, які відтепер працюватимуть в області, лише три придбані коштом МВС. Решта машин придбали місцеві органи влади для "своїх" правоохоронців. Кожна автівка коштує приблизно півмільйона гривень.

Передані на баланс патрульних авто трьох моделей Skoda Rapid Renault Logan та Renault Duster. Більшість машин отримали представники блоку поліції превенції, які найтісніше і найбільше працюють з людьми.

Сергій Князєв висловив вдячність радам Хмельниччини та тергромадам, які знаходять фінансову можливість підтримати правоохоронців, долучившись до забезпечення правопорядку на своїх територіях. Також наголосив, що робота поліцейських щодо захисту громадян є не менш важливою, ніж розбудова держави і захист її кордонів. Діяльність поліції відбувається у діалозі з місцевою владою, органами самоврядування, підприємцями.

"Поліцейська функція захисту громадян не менш важлива, ніж розбудова держави, захист її кордонів. Завдяки плідній праці з місцевою владою, самоврядуванням та підприємцями поліцейські мають можливість працювати більш ефективно", – зазначив Сергій Князєв.

Нагадаємо, сьогодні Князєв презентував в області проект "Поліцейський офіцер громади". Хмельниччина стала п'ятою областю, де реалізується цей проект.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook