Князєв розповідає представникам ОТГ та копам Хмельниччини про офіцерів громади

Новий формат роботи дільничного є проектом, який в Україні планують реалізувати за два роки

Князєв розповідає представникам ОТГ та к…

Сьогодні Голова Нацполіції України Сергій Князєв презентує в обласному центрі проект "Поліцейський офіцер громади", передає Depo.Хмельницький.

Такий дільничний є фактично співробітником Нацполіції, однак про свою роботу звітує тергромаді, на території якої працює.

У офіцера громади, за проектом, є необхідне приміщення з трьох кабінетів, надане ОТГ. Коштом громади має й бути придбане обладнання й меблі, оргтехніка і сейф, доступ до Інтернету, пальне для транспорту і що найголовніше – житло.

В ідеальному варіанті на території тергромад мають ще й встановити відеокамери. Таке інтелектуальне спостереження мало б стати чи не головною підтримкою копам, адже часто територія ОТГ досить велика і навіть на авто не реально встигнути на надзвичайну подію.

Планують встановлювати камери з функцією розпізнавання і фіксації номерів авто на дорогах та оглядові камери спостереження за громадським порядком.

Нагадаємо, метою проекту є забезпечення кожної територіальної громади офіцером поліції. Передбачено два етапи реалізації проекту. 2019 рік – 802 об'єднані територіальні громади, які є в Україні. І на 2020 рік - плани закінчити створення таких проектів на всій територіх держави.

Проект "Поліцейський офіцер громади" передбачає інтеграцію дільничних офіцерів поліції до територіальних громад таким чином, щоб вони 90% робочого часу проводили в громаді, опікуючись проблемами її безпеки. На Хмельниччині 45 громад матимуть свого поліцейського.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook