UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Хмельниччині 45 громад матимуть свого поліцейського

Проєкт "Поліцейський офіцер громади" незабаром стартує у п'яти областях України

На Хмельниччині 45 громад матимуть свого…

Реалізація проєкту "Поліцейський офіцер громади" поширюється на Волинську, Рівненську, Харківську, Хмельницьку та Черкаську області, повідомляє depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

За словами заступника начальника ГУ НП у Хмельницькій області Валентина Білянського, проєкт презентували головам громади ще у травні, обговорили з ними можливості реалізації, вимоги та забезпечення як зі сторони Національної поліції, так і за рахунок коштів місцевого бюджету. На початок липня надійшло 45 анкет від громад Хмельниччини і всі вони погодження для участі. 

"Громада має подбати про створення належних умов праці для свого дільничного — виділити йому кабінет, обладнати необхідною технікою та меблями. У свою чергу поліція забезпечить кадровий резерв, навчання, зарплатню, обладнання і зброю відповідному працівнику поліці. Також обіцяє не залучати поліцейського офіцера громади (ПОГ) до охорони держустанов, чи масових заходів," - уточняє деталі Білянський.

Проєкт "Поліцейський офіцер громади" передбачає інтеграцію дільничних офіцерів поліції до територіальних громад таким чином, щоб вони 90% робочого часу проводили в громаді, опікуючись проблемами її безпеки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook