Військові медики Тернопільської артбригади провели вишкіл

Відпрацювання вправ з тактичної медицини військовослужбовці відпрацьовують у форматі протоколу ТССС - МР.

Фото Юрій Кульпа

Зважаючи на обстановку в зоні ведення бойових дій, особливої підготовки потребують не лише бійці, але й медики. Їх підготовка є доволі суворою, розрахована в першу чергу на фізичну та психічну стійкість, злагодженість дій усієї команди, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією офіцера 44 артбригади Юрія Кульпи.

Навчання, які проводяться в підрозділах артилерійської бригади наближені до умов, які є на полі бою. Обов’язкова наявність медичної аптечки, рюкзаків, що містять спеціальні компоненти дають змогу підтримувати життя пораненого в безпечному місці до зустрічі з лікарем. Оскільки відповідальність за надання першої допомоги і стабілізацію потерпілого покладається здебільшого на бойового медика, тому відпрацювання вправ з тактичної медицини військовослужбовці відпрацьовують у форматі протоколу ТССС - МР.

Разом з тим курс бойового медика, включає у себе навчання та відпрацювання алгоритмів роботи з дихальними шляхами, пораненнями, переломами та вивихами, опіками, стабілізацією пораненого, проведення первинного та повного огляду.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки начальника медичної служби військової частини А3215 старшого лейтенанта медичної служби Людмили Винничук практичне виконання заходів допомагають краще оцінити підготовку бойового медика, а також наблизити його до ситуації, у якій він може опинитися. Тому тренування з тактичної медицини - це основа підготовки військовослужбовців – бойових медиків. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #ЗСУ