В гості до подільських авіаторів "залетіли" колеги з США

В розташування бригади тактичної авіації ім. Петра Франка прибула група представників ВПС Національної гвардії штату Каліфорнія

Відповідно плану підготовки до багатонаціонального навчання "Чисте небо - 2018", яке заплановане на осінь цього року у бригаду тактичної авіації імені Петра Франка прибула група представників Військово-Повітряних Сил Національної гвардії штату Каліфорнія, інформує Depo.Хмельницький.

Поділившись на групи за напрямками (логістика, управління військами, медицина тощо), американські колеги та представники відповідних служб бригади вирушили оглядати об'єкти інфраструктури військового аеродрому та їх обладнання з перспективою доведення їх до міжнародних стандартів та з метою подальшого тісного співробітництва.

"Роботи буде багато, оскільки левова частка організації навчань "Чисте небо - 2018" належить Повітряним Силам Збройних Сил України. Але українці - нація працелюбна та гостинна, тож ми прикладемо максимум зусиль, щоб під час навчать американські гості відчували себе, як вдома," – сказав командир бригади полковник Євген Булацик.

Нагадаємо, днями авіатори провели льотний вишкіл.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький