ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У небі в парі: Авіатори Хмельниччини провели льотний вишкіл (ФОТО)

Уже двічі цього літа пілоти бригади тактичної авіації ім.Петра Франка відпрацьовували пілотування та злітаність

Depo.
7 червня 2018 13:35
ФОТО: depo.ua

У бригаді тактичної авіації імені Петра Франка відбулись дві льотні зміни, передає Depo.Хмельницький.

Як розповідає офіцер бригади капітан Олександр Петрук, характерною ознакою та головним завданням змін цього разу - відпрацювання техніки пілотування та злітаності у парі.

"Виконання цієї вправи вимагає від льотного складу неабиякої майстерності, концентрації уваги та самоконтролю. Саме тому для надання допомоги та контролю над відпрацюванням елементів льотних вправ прибули льотчики-інструктори з вищестоящих штабів, - каже офіцер. - Роботи вистачило усім, адже досвідченим інструкторам необхідно було навчати, а льотному складу бригади - акумулювати неоцінений досвід старших."

Незважаючи на літню спеку та "гарячий бетон" відпрацювали на "відмінно" й наземні служби забезпечення польотів.

Раптова зміна погоди вносила свої корективи у планову таблицю - поривчатий вітер та дощ намагались перешкодити перебігу льотної зміни, але марно. Польоти йшли за планом.Участь у льотних змінах як льотчик-інструктор взяв заступник командувача ПС ЗСУ генерал-лейтенант Аркадій Вашутін.

А оцінюючи роботу підлеглих командир бригади полковник Євген Булацик резюмував вишколи: "Колектив нашої бригади міцний тим, що якщо перед нами поставлено якусь задачу, будь-якої складності, до за її вирішення ми беремося усі. Сторонніх серед нас нема."Нагадаємо, наприкінці весни бригаді тактичної авіації імені Петра Франка виповнилося 52 роки.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook