У небі в парі: Авіатори Хмельниччини провели льотний вишкіл (ФОТО)

Уже двічі цього літа пілоти бригади тактичної авіації ім.Петра Франка відпрацьовували пілотування та злітаність

У небі в парі: Авіатори Хмельниччини про…

У бригаді тактичної авіації імені Петра Франка відбулись дві льотні зміни, передає Depo.Хмельницький.

Як розповідає офіцер бригади капітан Олександр Петрук, характерною ознакою та головним завданням змін цього разу - відпрацювання техніки пілотування та злітаності у парі.

"Виконання цієї вправи вимагає від льотного складу неабиякої майстерності, концентрації уваги та самоконтролю. Саме тому для надання допомоги та контролю над відпрацюванням елементів льотних вправ прибули льотчики-інструктори з вищестоящих штабів, - каже офіцер. - Роботи вистачило усім, адже досвідченим інструкторам необхідно було навчати, а льотному складу бригади - акумулювати неоцінений досвід старших."

Незважаючи на літню спеку та "гарячий бетон" відпрацювали на "відмінно" й наземні служби забезпечення польотів.

Раптова зміна погоди вносила свої корективи у планову таблицю - поривчатий вітер та дощ намагались перешкодити перебігу льотної зміни, але марно. Польоти йшли за планом.Участь у льотних змінах як льотчик-інструктор взяв заступник командувача ПС ЗСУ генерал-лейтенант Аркадій Вашутін.

А оцінюючи роботу підлеглих командир бригади полковник Євген Булацик резюмував вишколи: "Колектив нашої бригади міцний тим, що якщо перед нами поставлено якусь задачу, будь-якої складності, до за її вирішення ми беремося усі. Сторонніх серед нас нема."Нагадаємо, наприкінці весни бригаді тактичної авіації імені Петра Франка виповнилося 52 роки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook