У санаторії на Хмельниччині знущаються над дітьми, - Кулеба

Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба повідомив про кричущі факти "виховання" дітей в одному із оздоровчих закладів Хмельниччини

У санаторії на Хмельниччині знущаються н…

У Хмельницькій області вихователя Великожванчицького обласного дитячого пульмонологічного санаторію звинувачують у застосуванні фізичної сили по відношенню до дітей, переждає Depo.Хмельницький з посиланням на допис уповноваженого президента України з прав дитини Миколи Кулеби у ФБ.

За його словами, вихователь бив дітей ногами по ногах та потилиці, а потім змусив стояти на колінах лицем до стіни з піднятими догори руками. Кулеба додав, що такі "оздоровчі" процедури були застосовані, аби заспокоїти дітей, які "розгулялись" перед сном.

Про цей випадок стало відомо з розповіді одного з потерпілих хлопчиків. Він утік від вихователя та встиг зателефонувати матері.

"Малий зміг втекти та встиг зробити фото. Матір, як могла заспокоїла дитину, а зранку забрала малого з лікувального закладу", - розповів далі Кулеба.

Уповноважений також звернувся до Хмельницької ОДА з вимогою провести розслідування та перевірити санаторій.

Нагадаємо, у 2016 році Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська оприлюднила факти жорстокого поводження з пацієнтами облпсихлікарні на Хмельниччині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook