У розпалі збір коштів на обладнання майданчиків для людей на візках RespublicaFEST 2019

Дякуючи доброчинцям зібрали майже половину необхідної суми

RespublicaFEST 2019 створює доступну для людей на візках фестивальну інфраструктуру. Організатори вже зібрали 43% від потрібної суми, передає Depo.Хмельницький.

Метою проекту з доступності фестивалю для людей з інвалідністю є повноцінне включення неповносправних в соціально-культурне середовище.

З 30 серпня по 1 вересня у Хмельницькому відбудеться фестиваль вуличного мистецтва Respublica. Вдруге фестиваль пройде на міському пляжі. RespublicaFEST - один із найбільших музичних та street-art фестивалів, котрий проходив в мальовничому місті Кам’янець-Подільський, і запрошував близько 10 000 відвідувачів. 

"Розбудова якісної інклюзивної інфраструктури потребує вивчення, тестування, обладнання та інтегрування. В ракурсі сучасних інновацій існує безліч ініціатив задля підтримки стартапів. Навіть доклавши мінімальну кількість зусиль, ми надаємо людям з інвалідністю можливість стати учасниками найкрутіших мистецьких подій," - запевняють організатори фестивалю.

Відтак, фестиваль Respublica FEST спільно з Світ без бар'єрів завдяки спільнокоштом ініціюють колективне фінансування проекту. Мета - 50 000 грн. За 35 днів уже долучилися 52 доброчинці. Для досягнення спільної мети потрібно ще 28 444 грн.

Планують на фестивалі встановити три платформи для людей на візках; орендувати спеціалізовані біотуалети для людей з інвалідністю на дні фесту; організувати для них трансфер "туди-назад".

Нагадаємо, торік організатори фесту практикували цей напрямок - понад 50 хмельничан на візках змогли відвідати музичне свято та відчути себе повноцінною частиною соціуму. Кошти для реалізації отримали від грантодавця. Цьогоріч зазначений грантодавець кошти на інклюзивний напрямок не виділяв. Тому знайшли іншу альтернативу - краунфандинг.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький