ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницький фестиваль Respublica облаштує комфортні подіуми біля сцен для людей з візками

Організатори нададуть і безкоштовний трансфер з центру міста до фестивалю для людей з інвалідністю

Depo.
9 серпня 2018 18:53
ФОТО: depo.ua

Цьогоріч RespublicaFEST активно запрошує своїх прихильників на інвалідних візках, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією організаторів.

Вже давно вхід на "Республіку" для таких відвідувачі вільний. А цьогоріч ще й буде організований безкоштовний трансфер для людей з інвалідністю з центру міста на фестиваль, а біля сцен будуть побудовані спеціальні подіуми, що зроблять перебування цих відвідувачів на фестивалі зручним та комфортним.

Всі дані ініціативи розробляються за підтримки Програми сприяння громадській активності "Долучайся!" та Хмельницької обласної адміністрації.

Програма "Долучайся!" фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Pact працює в Україні з 2006 року у сферах урядування, організаційного розвитку та здоров'я. Метою програми "Долучайся!" є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Організаційний комітет фестивалю з нетерпінням чекає можливості реалізації своїх подальших ідей на одному із найбільших музичних та стріт-арт заходів в Україні, щоб стати "найзеленішим" фестивалем не тільки України, але і Європи.

Нагадаємо, Хмельницький фестиваль Respublica дає приклад вирішення екопроблем.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook