ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницький фестиваль Respublica дає приклад вирішення екопроблем

Організатори планують стати флагманом екологічного руху в Україні 

Depo.
2 серпня 2018 13:13
ФОТО: depo.ua

Цього року фестиваль Respublica запускає декілька пілотних проектів, які покликані зменшити негативний вплив масових заходів на навколишнє середовище, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією організаторів фесту.

У Хмельницькому, куди цього разу переїхав фестиваль, проведуть декілька екологічних проектів і повернуть частину коштів із вартості квитка всім відвідувачам, що проявлять турботу про навколишнє середовище і приберуть за собою.

"Беручи приклад із найкращих європейських фестивалів, RespublicaFEST стане флагманом екологічного руху в Україні. Цього року фестиваль запускає декілька пілотних проектів, які покликані зменшити негативний вплив масових заходів на навколишнє середовище та зменшити кількість сміття на фестивалі," - кажуть організатори.

Фестиваль вперше в Україні започаткує використання депозитної тари на фудкортах. Тобто всі люди, які будуть купувати напої на фестивалі, вноситимуть "депозит" за склянку із пластику. При бажанні її можна поповнювати напоєм безліч разів на будь-якому барі. А в кінці фестивалю склянку можна буде здати, отримавши свій депозит назад. Завдяки такому проекту намагаються зменшити кількість сміття та використання одноразових пластикових склянок, що тоннами залишаються після заходу і наносять відчутну шкоду навколишньому середовищу.

Всі відвідувачі, що проживатимуть у кемпінгу, отримають можливість повернути частину грошей за квиток на фестиваль. Під час видачі фестивальних браслетів, кожен житель кемпінгу отримає сміттєвий пакет. Якщо відвідувач після закінчення фестивалю поверне його із своїм сміттям (а не залишить його валятись в кемпінгу) у спеціальну точку збору, то отримає частину вартості квитка готівкою назад. Таким чином, кожен відвідувач буде більш свідомо слідкувати за тим, який слід на природі він залишає після себе.

Нагадаєм, цьогоріч фестиваль Respublica відбудеться у Хмельницькому.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook