ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницький аеропорт вже зовсім став "мертвим"

В підприємства відібрали обладнання
Depo.
4 березня 2016 15:07
ФОТО: depo.ua
Хмельницький аеропорт вже зовсім став "мертвим"
Хмельницький аеропорт вже зовсім став "мертвим"

"Аеропорт Хмельницький" не ввійшов до державної цільової програми розвитку аеропортів, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

"Частину обладнання забрав житомирський аеропорт, який відновив роботу та одержав дозвіл на польоти. Решту метеообладнання віддаємо полтавському аеропорту.  - константує "погибель" летовища екс-начальник Авіаційної метеорологічної станції цивільна Хмельницький Любов Криворучко. - Чому так сталося? Приміром, житомиряни звернулися до нас, оскільки хмельницьке летовище простоює, а відповідно, не задіюється метеообладнання".

Якраз це обладнання і давало хоч якийсь шанс на мрію про нове життя аеропорту.

В облдержадміністрації все ж прийняли рішення про створення координаційного комітету щодо розроблення і впровадження заходів з відновлення та діяльності КП "Аеропорт-Хмельницький". Схоже, за реанімацію беруться пізновато.

Вже сьогодні злітна смуга в такому станні, що жоден пілот не наважиться здійснити посадку чи взліт, хоча після її ремонту не пройшло і три роки.

А тепер ще й "Аеропорт Хмельницький" "пролетів" з державною цільовою програмою розвитку аеропортів на період до 2023 року, яку наприкінці лютого цього року ухвалив Кабмін.

Обласний бюджет латає лише діри в заборгованих зарплатах і комунальних платежах.

А запланована місцевою владою інвентаризація земельної ділянки виглядає, як остання пошук останнього цвяха для кришки труни. Особливо після того, як летовище позбавилося метеообладнання.

Читайте також  Депутати Хмельницької облради виділили кошти на відновлення аеропортуНа недіючий аеропорт Хмельницького витратять майже 3 млн. грн

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький