ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати Хмельницької облради виділили кошти на відновлення аеропорту

"За" проголосували практично одностайно
Depo.
18 лютого 2016 09:31
ФОТО: depo.ua
Депутати Хмельницької облради виділили кошти на відновлення аеропорту
Депутати Хмельницької облради виділили кошти на відновлення аеропорту

Депкорпус спрямував одноразовий транш на підтримку КП "Аеропорт Хмельницький" 2.8 мільйона гривень, повідомляє Depo.Хмельницький.

Першим ділом на підприємстві треба погасити борги, а вже потім все решта.

"Якщо ми не приведемо до ладу аеропорт, то він втратить статус міжнародного вже у 2017 році. Тому потрібно приймати програму його розвитку, а не постійно витрачати кошти на його фінансування без отримання ефективного результату," – уточнив проблему депутат облради Миколи Харкавий.

Відтак, планують перенести на територію підприємства митний пост та створити логістичний центр. Це може стати привабливим для інвесторів, проте необхідно предметно попрацювати над стратегією розвитку підприємства.

"Ми маємо продовжити цю програму, щоб погасити бюджетну заборгованість колективу, а вже потім організовувати роботу комунального підприємства. Тільки тоді прийде інвестор. Бо всі, з ким ми не спілкувалися, кажуть: погасіть спочатку заборгованість, тоді будемо спілкуватися," – каже голова обласної ради Михайло Загородний.

Нагадаємо, впродовж останніх кількох років аналогічно виділялися кошти, які лише покривали борги.

Так і не допомогло у 2013 році  делегування Хмельницькій обласній державній адміністрації повноваження Хмельницької обласної ради щодо управління об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – комунальним підприємством "Аеропорт Хмельницький".

Аеропортовий комплекс аеродрому продовжує збирати борги, до того ж наразі не можуть знайти і керівника підприємства, який би взявся вдихнути життя в підприємство.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та