У Кам'янці випустили чергових військових кінологів

Слухачі опанували основи розведення та дресирування тварин, анатомію та фізіологію собак, ветеринарну медицину, а також методику і тактику застосування чотирилапих вихованців під час службової діяльності

У Кам'янці випустили чергових військових…

У Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України урочистою церемонією вручення свідоцтв державного зразка завершився курс підготовки фахівців за спеціальністю "Кінолог" та "Кінологічний розрахунок сторожової (вартової) служби", передає Depo.Хмельницький з посиланням на Аrmyinform.

Свідоцтва про закінчення курсу, який, в залежності від напрямку підготовки тривав від 1,5 до 3 місяців, отримали 34 військовослужбовці. За цей час слухачі вивчали основи розведення та дресирування тварин, анатомію та фізіологію собак, ветеринарну медицину, а також методику і тактику застосування чотирилапих вихованців під час службової діяльності.

Під час складання випускних іспитів слухачі показали високий рівень підготовки з теорії та практики дресирування. Службові собаки також пройшли оцінювання, зокрема вони демонстрували свої навички в подоланні смуги перешкод і загальної слухняності, а також вміння затримувати правопорушників.

Начальник Центру розмінування Олег Гаврилюк наголосив на необхідності і в подальшому постійного вдосконалення здобутих знань і вмінь. Також висловив сподівання, що даний курс сприятиме поширенню набутого досвіду та якнайшвидшій адаптації на посадах відповідного напрямку.

В.о. начальника кінологічної служби ЗСУ Головного управління оперативного забезпечення підполковник Петро Бружина подякував командуванню й інструкторам Центру розмінування за якісну організацію та проведення курсу, а випускникам побажав нових професійних досягнень та удосконалення набутих навичок.

Також відбулося нагородження найкращих слухачів курсу. Ними стали старший солдат Григорій Негрун та солдат Дмитро Шевченко.

Нагадаємо, на базі Центру розмінування загалом підготовлено близько 400 кінологів, близько півсотні кінологічних розрахунків вартової (сторожової) служби, 66 кінологічних розрахунків мінно-розшукової служби.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"