У Кам'янецькому Центрі розмінування випустили 25 фахівців-кінологів

На базі Центру розмінування загалом підготовлено майже 400 кінологів, близько півсотні кінологічних розрахунків вартової (сторожової) служби, 66 кінологічних розрахунків мінно-розшукової служби

У Кам'янецькому Центрі розмінування випу…

Урочистою церемонією вручення свідоцтв державного зразка завершився курс підготовки фахівців за спеціальністю кінолог у Центрі розмінування в Кам'янці-Подільському, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією Аrmyinform.

Свідоцтва про закінчення шеститижневого курсу отримали 25 військовослужбовців. Слухачі опанували основи розведення та дресирування тварин, анатомію та фізіологію собак, ветеринарну медицину, а також методику і тактику застосування чотирилапих вихованців під час службової діяльності.

Начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков подякував слухачам за професійний підхід до навчання та висловив сподівання, що набутий досвід сприятиме якнайшвидшій адаптації на посадах відповідного напрямку.

Як зазначив  виконувач обов’язків начальника кінологічної служби Збройних Сил України підполковник Петро Бружина, за останні три роки потреба у підготовці кінологів для Збройних Сил України значно зросла, а підготовка професіоналів-кінологів перебуває на постійному контролі керівництва Генерального штабу. Також під час випуску нагороджено кращого слухача курсу. Ним став солдат Веніамін Гречаний.

На базі Центру розмінування загалом підготовлено майже 400 кінологів, близько півсотні кінологічних розрахунків вартової (сторожової) служби, 66 кінологічних розрахунків мінно-розшукової служби.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook