У Кам'янці-Подільському підготували чергову групу саперів за стандартами НАТО

Збройні Сили України поповнилися спеціалістами, які спроможні надавати тактичні рекомендації зі збереження життя і здоров’я військовослужбовців у контексті вибухових ризиків та загроз, а також виконувати завдання зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв

У Кам'янці-Подільському підготували черг…
Фото Олега Гомілка

У Центрі розмінування Командування Сил підтримки ЗСУ, що в місті Кам’янець-Подільський на Хмельниччині, врочистою церемонією вручення свідоцтв завершився курс підготовки за спеціальністю "Сапер (розмінування) 5 рівня" − оператор зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв (СВП), повідомив Depo.Хмельницький кореспондент АрміяInform Андрій Агєєв.

Загалом свідоцтва державного зразка про закінчення курсу отримали 16 військовослужбовців. Вони одинадцять тижнів навчались у досвідчених інструкторів Центру вмінням і навичкам протидії СВП за стандартами НАТО.

Звертаючись до випускників, командир загону спеціальної підготовки підполковник Олег Хоптій наголосив на необхідності продовження розвитку професійної компетентності саперів, адже тільки постійне навчання й адаптація до певних умов є ознакою справжнього професіонала.

Завдяки цьому курсу ЗС України поповнилися спеціалістами, які спроможні надавати тактичні рекомендації зі збереження життя і здоров’я військовослужбовців у контексті вибухових ризиків та загроз, а також виконувати завдання зі знешкодження СВП як в Україні, так і поза її межами.

Нагадаємо, днями у канадських військових інструкторів-саперів завершилась піврічна каденція у Кам'янці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"