UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У канадських військових інструкторів-саперів завершилась піврічна каденція у Кам'янці

У рамках операції UNIFIER близько 200 канадських військовослужбовців із 2015 року проводять фахову підготовку українських військовослужбовців та представників інших силових відомств за стандартами НАТО

У канадських військових інструкторів-сап…

У канадських військових інструкторів-саперів 9-ї ротації завершилась піврічна каденція і вони полишають Центр розмінування Командування Сил підтримки у місті Кам’янець-Подільський, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією Ukrinform.

Уряд Канади на своєму офіційному сайті заявив, що через пандемію COVID-19 у рази зменшить свій контингент, але місія у рамках операції UNIFIER в Україні продовжиться.

Військовослужбовці Центру розмінування Командування Сил підтримки ЗСУ попрощалися з особовим складом Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади, які в рамках дев’ятої ротації надавали дорадчу допомогу в розробці та впровадженні п’ятирівневої системи підготовки саперів за стандартами країн НАТО.

Проводжаючи на батьківщину канадських колег, заступник начальника Центру розмінування підполковник Олег Гаврилюк подякував командиру Об’єднаної оперативно-тактичної групи майору Ніку Вайту та його команді за плідну співпрацю, порозуміння, компетентність та професійний підхід до процесу організації підготовки саперів.

Зі свого боку майор Нік Вайт подякував особовому складу Центру розмінування за теплий та гостинний прийом і зазначив, що візит до України особисто у нього залишив незабутні позитивні враження як про державу Україну в цілому, так і про пересічних українців зокрема.

На офіційному сайті уряду Канади йдеться, що під час планової ротації до Канади повернуться дві сотні військовослужбовців, однак їм на заміну в Україну прибуде усього близько 60.

У рамках операції UNIFIER близько 200 канадських військовослужбовців із 2015 року проводять фахову підготовку українських військовослужбовців та представників інших силових відомств за стандартами НАТО. За ці п’ять років підготовку під керівництвом канадських інструкторів пройшли понад 17 тис. українських воїнів.

Нагадаємо, парад медалей на честь військових інструкторів-саперів з Канади відбувся в Кам'янці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"