ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кам'янецька "Республіка": Камерні вечірки, ярмарок та муралізм на стінах

Фестиваль "Республіка" вже за тиждень збере прихильників музики, графіті, танцю, відео-мистецтва
Depo.
29 серпня 2015 13:13
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янецька "Республіка": Камерні вечірки, ярмарок та муралізм на стінах

Художники-муралісти з різних країн світу за 4 роки існування фестивалю розписали своїми роботами десятки занедбаних, аварійних та житлових будинків у депресивних районах Кам'янця-Подільського, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на nv.ua.

До прекрасної ініціативи свого часу долучалися й художники з усієї України, Польщі, Іспанії, Італії, Німеччини, Білорусі, РФ і Австралії.

У Кам'янецькій

Ці величезні картини на будинка в загальному займають майже 3000 кв.м.

У Кам'янецькій

Оскільки фестиваль позиціонує себе як антикомерційний,  то всі кошти витрачаються виключно на оплату мистецьких акцій та на закупівлю необхідного обладнання.

До слова, завядки "Республіці" Кам'янець-Подільський став першим містом України, яке представлене на всесвітньому проекті Google Street Art Project.

У Кам'янецькій

Отож, в перші вихідні вересня - розпочнеться вже 5 фестиваль.

Захід відбудеться у декількох локаціях Кам'янця-Подільського: головний концерт та важка сцена - на території Нової фортеці у старій частині міста, денна сцена та ярмарок - на Ратушній площі, а сцена "Тунель" - у кам'яних валах на території фестивалю. Також вперше запрацює регі-сцена, а на території електростанції відбуватимуться нічні камерні вечірки.

У Кам'янецькій

Художники малюють у спальних районах міста.

"Ідея фестивалю: детонація креативності молоді, популяризація громадського активізму та волонтерства, поступове перетворення депресивних районів міста на музей соціального та територіального мистецтва", - кажуть організатори "Республіки".

У Кам'янецькій

Довідка: муралізм - яскравий художній феномен культури Мексики, що виник на хвилі революційних подій 1910-1917 рр. і реформаторських зрушень першої половини 20 ст. Головна його ідея - мистецтво має звертатися до народу і підіймати його на революційну боротьбу, бути національним, масовим і відроджувати давню культуру.

Всі цікавинки й емоції фестивалю знаходьте на Depo.Хмельницький.