ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кам'янецька "Республіка" відзначатиме 5-річний ювілей впродовж трьох днів

Цьогоріч фестивальзнову поєднає в собі музичну та художню частини. Також в рамках святкувань відбудеться фестиваль вуличної їжі
Depo.
27 серпня 2015 15:00
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янецька "Республіка" відзначатиме 5-річний ювілей впродовж трьох днів

Як уже раніше писав Depo.Хмельницький, єдиний стріт-арт фест України "Республіка" став всесвітньо відомим - його можна подивитися із будь-якої точки планети.

Цьогоріч відбудеться п'ята, ювілейна "Республіка". Програма заходу обіцяє бути доволі насиченою.

Кам'янецька

Так цього разу відомі гурти виступатимуть не на одній, а на декількох сценах, які розташовуватимуться на Валах, на території Фортеці та Ратушній площі. Останній майданчик можна буде відвідати абсолютно безкоштовно. До того ж, кожна сценічна атракція буде спрямована на окрему категорію, тому без перебільшення можна стверджувати, що "RESPUBLICA" розширює вікові межі своїх поціновувачів і відтепер буде улюбленою не лише для молоді.

Серед відомих в Україні музичних гуртів на "Республіку" завітають: ДахаБраха, Onuka, Бумбокс, Bahroma, Skinhate, Brutto, Один в Каное, Моторролла та багато інших.

Щодо художньої частини, як повідомив організатор фестивалю Андрій Зоін, однією з родзинок стане приїзд митця з Аргентини, для якого Кам'янець - маленька Батьківщина, де народилися його рідні.

Варто зауважити, що досвід Кам'янця, де було фактично започатковано розпис фасадів будинків фарбами почали переймати такі міста як Київ, Вінниця, Луцьк.

Більше про гучні фестивалі - на khm.depo.ua.