У Хмельницькому всі привівки БЦЖ є

Вакцини вистачить для всіх діток, яким необхідно щеплення
Depo.
30 вересня 2016 19:21
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому всі привівки БЦЖ є
У Хмельницькому всі привівки БЦЖ є

У вересні дитячі медзаклади обласного центру у централізованому порядку за кошти Держбюджету  отримали вакцину БЦЖ для профілактики туберкульозу у кількості 11720 доз, що є достатньою для проведення вакцинації всім дітям міста, які не були щеплені вчасно, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Цю вакцину, придбав Дитячий фондом ООН (ЮНІСЕФ) на запит МОЗ України у рамках комплексної угоди з міжнародних закупівель у болгарського виробника BB-NCIPD Ltd. Вакцина перекваліфікована ВООЗ і зареєстрована в Україні, - інформують в мерії. - Враховуючи специфіку і термін зберігання відкритого флакону живої протитуберкульозної вакцини, вакцинацію проводять після огляду педіатра тричі на тиждень у центральній дитячій поліклініці та філіях, розташованих у мікрорайонах Ракове, Дубове, Гречани та Виставка."

Також вакцинація відбувається і в перинатальному центрі.
Адміністрація дитячої лікарні розробила план проведення вакцинації.

Дільнична педіатрична служба запрошує батьків з дітьми до лікувального закладу. В першу чергу - діти першого року життя, не щеплені у пологовому стаціонарі відразу після народження.

Лікарі просять батьків маленьких хмельничан з питань вакцинації звертатись до дільничного педіатра, вакцинувати дітей у плановому порядку за запрошенням лікаря або дільничної медсестри.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт